Advertising
ADOLESCENȚI DE 15 ANI, ÎN AREST LA DOMICILIU DUPĂ CE AU FURAT O MAȘINĂ. DE UNDE AU SUSTRAS CHEILE

ADOLESCENȚI DE 15 ANI, ÎN AREST LA DOMICILIU DUPĂ CE AU FURAT O MAȘINĂ. DE UNDE AU SUSTRAS CHEILE
Scris de Realitatea de Maramures Publicat: 13 iun. 2025, 19:45
Trei băieți de 15 ani au fost plasați în arest la domiciliu, fiind acuzați că au furat cheia unei mașini dintr-un vestiar și apoi au sustras autoturismul din parcarea unei săli de fitness din București.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News


























