Advertising
Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”

Dorel Vișan: „25 de ani bucureștenii au avut primari care i-au dus la propria lor ruină și iată că Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Scris de Realitatea de Maramures Publicat: 3 dec. 2025, 20:21
Dorel Vișan: „Dumnezeu le-o trimite pe doamna Anca Alexandrescu”
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News

























