Advertising
Femeie găsită moartă în propria casă
18 ian. 2020, 14:28

Femeie găsită moartă în propria casă
Articol scris de Scris de Dan Nistor
Detaşamentul 2 de Pompieri Iași a intervenit recent pe şoseaua Nicolina, pentru deblocarea ușii unui apartament.
Detaşamentul 2 de Pompieri Iași a intervenit recent pe şoseaua Nicolina, pentru deblocarea ușii unui apartament.
Din păcate, după pătrunderea în locuinţă, proprietara a fost găsită decedată în dormitor.De asemenea, Detaşamentul 2 de Pompieri Iași a intervenit pe bulevardul Primăverii, pentru deblocarea ușii unui apartament.După pătrunderea în locuinţă, proprietara a fost găsită în stare lipotimică și a fost predată unui echipaj al Serviciului de Ambulanţă Judeţean Iaşi.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:07 - Secția de Pediatrie a spitalului din Mangalia, ÎNCHISĂ după ce singurul medic și‑a luat concediu prelungit. Părinții revoltați cer găsirea unei soluții
- 19:35 - Ministrul Sănătății, după moartea la școală a adolescentului din Bacău: „Nu apăr pe nimeni. Posibile greșeli, dacă s-a greșit vor fi sancțiuni”
- 18:47 - Scandal uriaș la AJVPS Vâlcea. Acuzații de abuzuri, intimidări, braconaj, sclavagism și afaceri cu hrana animalelor - DOCUMENTE
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News














