Advertising
Legumele din serele românești, un adevărat pericol pentru sănătate! În peste 40% dintre acestea s-au descoperit urme de substanțe toxice

Legumele din serele românești, un adevărat pericol pentru sănătate! În peste 40% dintre acestea s-au descoperit urme de substanțe toxice
Scris de Realitatea de Maramures Publicat: 21 mar. 2024, 09:32
Experții au analizat peste 1.300 de probe de legume din România și au găsit în peste 40% din acestea urme de substanțe toxice, un procent dublu față de anul trecut
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:49Un elicopter al gigantului saudit Aramco s-a prăbușit la vest de Ormuz. 14 oameni au murit
- 16:33Tragedie aviatică în Franța: 11 persoane au murit după prăbușirea unui avion de mici dimensiuni
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News

























