Advertising
Tot mai mulți copii s-au îmbolnăvit de coronavirus

Tot mai mulți copii s-au îmbolnăvit de coronavirus
Scris de Realitatea de Maramures Publicat: 17 apr. 2021, 10:16
Motivul pentru care numărul copiilor care fac COVID a crescut în valul trei al pandemiei este acela că virusul a suferit mutații, cred specialiștii
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News


























