5 octombrie, ZIUA moțiunii. Elevul "Superman" Cîțu dă examenul guvernării în Parlament - Toate „probele”, la Realitatea PLUS
29 sept. 2021, 22:20
Actualizat: 29 sept. 2021, 22:20

5 octombrie, ZIUA moțiunii. Elevul "Superman" Cîțu dă examenul guvernării în Parlament - Toate „probele”, la Realitatea PLUS
Articol scris de Scris de Realitatea de Maramures
Marți, 5 octombrie, este ziua Educației pe întreg globul! La noi este și ziua moțiunii de cenzură!
Marți, 5 octombrie, este ziua Educației pe întreg globul! La noi este și ziua moțiunii de cenzură! Își exmatriculează România educată repetentul? Sau partidele îl vor trece rușinos clasa? Elevul Superman dă examenul guvernării, imediat după ce a trecut, cu ajutor de la dom` Profesor, examenul din partid.
Superman în Parlament, filmul de șoc și groază pentru români, se difuzează marți, la Realitatea PLUS, pe parcursul întregii zile!
Citește și:
- 15:44 - Armistițiul de Paște, făcut praf: Ucraina și Rusia se acuză de mii de încălcări
- 10:57 - Nicușor Dan, mesaj de Paște pentru români: „Binele poate vindeca o societate”
- 10:02 - Donald Trump: „Nu contează acordul cu Iranul. America câștigă oricum”
- 08:40 - Blocaj în negocierile cu Iranul: JD Vance spune că Teheranul a refuzat compromisurile propuse de SUA
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News











