Advertising
CORVINUL HUNEDOARA ÎȘI ÎNCEPE PARCURSUL ÎN FOTBALUL EUROPEAN
11 iul. 2024, 09:14
Actualizat: 11 iul. 2024, 09:14

CORVINUL HUNEDOARA ÎȘI ÎNCEPE PARCURSUL ÎN FOTBALUL EUROPEAN
Articol scris de Scris de Realitatea de Maramures
Corvinul Hunedoara joacă în Ungaria în această seară
Câștigătoare a Cupei României, Corvinul Hunedoara joacă în Ungaria joi seară, în prima manșă a turului întâi al Ligii Europa.
UEFA consideră partida de la Paks drept una cu grad de risc foarte ridicat, notează Radio România Actualități.
Marea surpriză a ședinței tehnice din această seară a fost apariția unui comisar de securitate din partea UEFA, venit din Macedonia de Nord.
Advertising
Astfel de comisari sunt delegați doar la meciuri cu potențial de conflict, iar oficialul macedonean a venit cu informația potrivit căreia nucleul dur din galeria CSA Steaua a cumpărat bilete la meci și face deplasarea în Ungaria.
Citește și:
- 17:30 - Gică Hagi, dezvăluiri emoționante despre ultimul mesaj primit de la Mircea Lucescu
- 15:50 - Primele măsuri luate de Gheorghe Hagi după revenirea la națională
- 13:58 - Gică Hagi se întoarce la echipa națională: „Regele” a fost anunțat oficial ca noul selecționer al României: „Era normal să ajungem la el”
- 11:59 - Pancu cere întăriri masive pentru a rămâne la CFR
Advertising
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News
Advertising
Advertising














