Bărbat, găsit decedat într-un imobil afectat de incendiu! Polițiștii au demarat o anchetă

Bărbat, găsit decedat într-un imobil afectat de incendiu! Polițiștii au demarat o anchetă
Un bărbat a fost găsit decedat, joi seara, într-un imobil din comuna Câmpulung la Tisa
Un bărbat a fost găsit decedat, joi seara, într-un imobil din comuna Câmpulung la Tisa, care a fost afectat de un incendiu. Cadavrul nu prezenta arsuri sau urme de violență. Polițiștii maramureșeni au demarat o anchetă.
"Aseară, 18 februarie, ora 22.00, polițiștii Secției 6 Poliției Rurală Sarasău au fost sesizați cu privire la faptul că, în comuna Câmpulung la Tisa a avut loc un incendiu.
La fața locului polițiștii au identificat imobilul la care incendiul a fost lichidat de către pompierii voluntari din cadrul Primăriei Câmpulung la Tisa.
În interiorul imobilului a fost identificat cadavrul unui bărbat de 46 ani, care, după examinarea exterioară, nu prezenta urme de violență sau arsuri pe corp", a transmis Ionela Cozma, purtătorul de cuvânt al IPJ Maramureș.
Cadavrul a fost transportat la morga spitalului Sighetul Marmației în vedera efectuării necropsiei și pentru stabilirea cu exactitate a cauzei decesului.
În cauză polițiștii efectuează cercetări sub aspectul comiterii infracțiunii de ucidere din culpă.
Sursa: Realitatea de Maramures
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News











