Advertising
Chef în pandemie, spart de polițiștii maramureșeni! Peste 30 de tineri au fost amendați

Chef în pandemie, spart de polițiștii maramureșeni! Peste 30 de tineri au fost amendați
Scris de Muresan Rodica Publicat: 10 ian. 2021, 12:25
Peste 30 de persoane au fost amendate azi-noapte de polițiștii maramureșeni
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News


























