Advertising
Baschet feminin: România a pierdut meciul cu Slovacia

Baschet feminin: România a pierdut meciul cu Slovacia
Scris de Realitatea de Maramures Publicat: 19 nov. 2025, 10:42
România va juca următorul meci pe 11 martie, acasă, cu Cipru
Citește și
- 17:30David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 12:20David Popovici revine în competiție! Va concura în trei probe la Trofeul „Sette Colli” de la Roma
- 10:52Ancelotti, impresionat după debutul lui Neymar la CM 2026: „Ca un copil care joacă pentru Brazilia”
- 10:46Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News


























