Advertising
Handbal masculin / CS Dinamo, învinsă acasă de Aalborg Handbold, în Liga Campionilor

Handbal masculin / CS Dinamo, învinsă acasă de Aalborg Handbold, în Liga Campionilor
Scris de Realitatea de Maramures Publicat: 4 dec. 2025, 12:40
Dinamo va juca următorul meci pe 19 februarie
Citește și
- 08:27Argentina s-a calificat în faza eliminatorie după victoria contra Austriei, scor 2-0
- 08:26Kylian Mbappe se apropie de Messi în topul marcatorilor all-time de la Mondial. Reacția FIFA după recitalul francezului cu Irak
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:55Sorana Cîrstea primește o veste importantă înainte de Wimbledon. Câte românce intră pe tabloul principal
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News

























