Advertising
7 pacienti din Spitalul Municipal Sighetu Marmatiei sunt infectați cu noul Coronavirus. Bilanțul a ajuns la 20 de persoane

7 pacienti din Spitalul Municipal Sighetu Marmatiei sunt infectați cu noul Coronavirus. Bilanțul a ajuns la 20 de persoane
Scris de Dana Berci Publicat: 20 iun. 2020, 15:21
7 pacienti din Spitalul Municipal Sighetu Marmatiei sunt infectați cu noul Coronavirus. Bilanțul a ajuns la 20 de persoane
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News


























