Actualitate· 1 min citire

Noaptea li s-a făcut foame şi au pătruns într-un fast – food din Sighetu Marmației

Noaptea li s-a făcut foame şi au pătruns într-un fast – food din Sighetu Marmației

Noaptea li s-a făcut foame şi au pătruns într-un fast – food din Sighetu Marmației

Scris de Dana Berci Publicat: 29 iun. 2020, 12:31

Noaptea li s-a făcut foame şi au pătruns într-un fast – food din Sighetu Marmației

Activităţile de investigare şi documentare desfăşurate de poliţiştii din Sighetu Marmaţiei au dus la identificarea a doi tineri bănuiţi de comiterea infracţiunii de tentativă la furt.

          Din cercetările efectuate a reieşit faptul că în cursul nopţii de joi spre vineri, în jurul orei 03.30, cei doi tineri au pătruns prin efracţie în incinta unui fast – food din municipiu însă nu au apucat sa sustragă bunuri, fiind surprinşi de persoana vătămată.

          Poliţiştii au întocmit dosar penal şi continuă cercetările pe numele celor doi tineri în vârstă de 17 respectiv 20 de ani.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate