Tânărul care a provocat un accident cu 6 maşini a fost reţinut! Era beat şi nu avea permis
20 aug. 2020, 13:54
Actualizat: 20 aug. 2020, 13:54

Tânărul care a provocat un accident cu 6 maşini a fost reţinut! Era beat şi nu avea permis
Articol scris de Scris de Adrian Loghin
Era beat şi nu avea permis
Poliţiştii au dispus măsura reţinerii pentru 24 de ore a tânărului de 28 de ani, din Borşa, care la data de 19 august a condus sub influenţa băuturilor alcoolice şi fără permis de conducere acroşând şase autoturisme.
Acesta a fost depus în Centrul de Reţinere şi Arest Preventiv din cadrul I.P.J. Maramureş, urmând să fie prezentat Parchetului de pe lângă Judecătoria Vișeu de Sus cu propunere de arestare preventivă.
Se continuă cercetările sub aspectul săvârșirii infracțiunilor de conducere a unui vehicul sub influența alcoolului și conducere a unui vehicul fără permis de conducere.
Citește și:
- 22:03 - Scandal între Primăria Generală și Consiliul Genereal pe tema scumpirii biletelor STB: proiectul revine pe masa decidenților
- 20:03 - Rețeta lui Sorin Bontea pentru drobul de miel. Trucul simplu care duce gustul de Paște la un alt nivel
- 19:56 - Va plăti Europa prețul războiului lui Trump împotriva Iranului? - analiză POLITICO
- 19:50 - Speriați de situația din Orientul Mijlociu, românii preferă să-și petreacă vacanța de Paște pe litoral și în stațiunile de munte
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Maramures și pe Google News











